Algemene Voorwaarden Workshops
Algemene Voorwaarden Workshop op locatie
Toepasselijkheid algemene voorwaarden
Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op elke overeenkomst die je met Bi Happy Creations afsluit.
Voordat de workshop bevestigd wordt, is het belangrijk deze voorwaarden goed door te lezen. Door het bevestigen van de voorgelegde offerte geef je aan met de algemene leveringsvoorwaarden akkoord te gaan.
1. Toepasselijkheid
1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen en overeenkomsten van opdrachtgevers of (potentiële) deelnemers voor wat betreft workshops.
1.2 Een overeenkomst met betrekking tot het volgen van een workshop komt tot stand middels het tijdig akkoord gaan van de cliënt cq deelnemer met de door Bi Happy Creations verschafte offerte en het verstrekken van een bevestiging door Bi Happy Creations.
2. Afmelden door de deelnemer/ Aantal deelnemers
2.1 Het minimum aantal deelnemers voor een retail workshop is 6.
2.2 Afmelden dient via e-mail te gebeuren; info@bihappycreations.nl
2.3 Bij afmelding cq annulering van de workshop gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden. ¹
2.4 Het wijzigen van het aantal deelnemers is toegestaan, mits het minimale aantal van 6 personen blijft gehandhaafd. Wel gelden hiervoor annuleringskosten, volgens algemene voorwaarden. ¹ Wordt het minimum aantal deelnemers, door de wijziging, niet langer behaald. Dan kan er, in overleg, besloten worden de workshop te annuleren, er kan gekozen worden voor een andere invulling van de workshop of de het tarief voor het missende aantal deelnemers zal in rekening gebracht worden. Er zal dan een gewijzigde offerte verzonden worden.
2.5 Wanneer er door Bi Happy Creations kosten gemaakt zijn voor materialen etc. welke specifiek voor de klant zijn aangeschaft, worden deze kosten ten alle tijden in rekening gebracht. Deze kosten zullen vooraf duidelijk vermeld worden.
¹ Bij afmelding tot 2 weken voor aanvang worden geen extra kosten in rekening gebracht. Bij afmelding tot 1 week voor aanvang, zal 25% van de kosten in rekening gebracht worden. Bij afmelding tot 24 uur voor aanvang, wordt 50% van het totaal in rekening gebracht. Bij afmelding binnen 24 uur zal het volledige bedrag in rekening gebracht worden.
3. Wijziging/verplaatsing door klant
3.1 Wijzigen van datum en/ of tijd is éénmalig, kosteloos, toegestaan, mits minimaal twee weken voor de originele workshop datum doorgegeven. Bij een volgende wijziging zullen er €25 administratiekosten per boeking, in rekening gebracht worden. Wijzigingen van datum/ tijd kunnen alleen doorgevoerd worden wanneer beide partijen in overeenstemming zijn.
3.2 Extra deelnemers dienen ten alle tijden vooraf te worden doorgegeven. Dit in verband met meebrengen voldoende materiaal. Er zal in dit geval een gewijzigde offerte verzonden worden, welke geaccordeerd dient te worden, alvorens de wijziging plaats kan vinden.
4. Annulering/verplaatsing door Bi Happy Creations
4.1 Bi Happy Creations is gerechtigd bij ziekte van de docent deze te vervangen door een andere docent of de aangeboden workshop te annuleren. Bij annulering wordt in overleg de boeking zonder kosten verplaatst naar een andere datum of geannuleerd en de eventueel betaalde kosten worden gerestitueerd.
5. Betaling
5.1 De deelnemer dient de gehele vordering binnen 14 dagen na factuurdatum te voldoen tenzij uitdrukkelijk anders en schriftelijk overeengekomen met Bi Happy Creations .
5.2 Bij niet stipte nakoming van de overeengekomen deeltermijnen komt deze overeenkomst tot deelbetalingen zonder enige berichtgeving te vervallen en kan deelnemer er geen aanspraak meer op maken. Als dan is de gehele vordering opeisbaar.
6. Klachten
6.1 Heb je een klacht over een workshop? Neem dan contact met Bi Happy Creations op en we zullen ons best doen om je daarbij van dienst te zijn en het probleem proberen op te lossen.
6.2 Het indienen van een klacht ontslaat de deelnemer niet van de betalingsverplichting
7. Aansprakelijkheid
7.1 Bi Happy Creations s aanvaardt geen aansprakelijkheid voor persoonlijk letsel of schade aan eigendommen van deelnemers, noch enige aansprakelijkheid als gevolg van gebeurtenissen tijdens de workshop.
8. Geheimhouding
8.1 Al het workshopmateriaal en de aanvullende documentatie zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gekopieerd, gereproduceerd of anderszins worden vermenigvuldigd en/of openbaar gemaakt. Het maken van beeldopnamen van een (gedeelte van) workshop en/of -materiaal is niet toegestaan tenzij anders overeengekomen met Bi Happy Creations. De deelnemer is niet gerechtigd workshopmateriaal, waarop rechten zoals hiervoor bedoeld aan Bi Happy Creations toekomen, op enigerwijze aan derden af te staan of in gebruik te geven.
8.2 Foto’s en filmmateriaal mag gedeeld worden op social media, mits Bi Happy Creations hierin genoemd wordt. 8.3 Workshop deelnemers verplichten zich tot geheimhouding jegens derden van alle informatie die zij van deelnemers tijdens de bijeenkomsten ontvangen en waarvan de deelnemers het vertrouwelijke karakter moeten begrijpen.
9. Overig
9.1 Bi Happy Creations behoudt zich altijd het recht om de workshops inhoudelijk te veranderen en/of prijzen te wijzigen. Uitzondering hierop zijn boekingen gemaakt naar aanleiding van de verstuurde offerte, binnen 7 dagen na offerte datum.
9.2 Reiskosten bedragen €0,40 excl BTW per km (enkele reis), gerekend vanaf Westzaan* Dit tarief geldt tot 100 km van Westzaan. Bij langere afstanden geldt er, boven op de kilometerkosten, een toeslag á €55 excl. BTW enkele reis.
9.3 Als een deelnemer hinder veroorzaakt tijdens een workshop, dan hebben wij het recht om deze persoon te weigeren cq van deelname te annuleren. De deelnemer krijgt hierbij het betaalde geld niet terug.
9.4 De klant dient zelf zorg te dragen voor voldoende ruimte om de workshop te kunnen voltooien. Tenzij de locatie via Bi Happy Creations is geboekt.
9.5 Wijzigingen van de voorwaarden dienen per email aangevraagd te worden en voor het accepteren van de offerte, door Bi Happy Creations, geaccordeerd dan wel afgewezen te worden.
9.6 Eventuele parkeerkosten, kosten voor (noodzakelijke) hotelovernachtingen en kosten van externe locaties welke door de klant zelf zijn uitgekozen, zijn altijd voor rekening van de klant.
Algemene Voorwaarden Workshop op inschrijving
Toepasselijkheid algemene voorwaarden
Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op elke overeenkomst die je met Bi Happy Creations afsluit.
Voordat je je inschrijft voor een workshop is het belangrijk deze voorwaarden goed door te lezen. Door je inschrijving en betaling geef je aan met de algemene leveringsvoorwaarden akkoord te gaan.
1: Toepasselijkheid
1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen en overeenkomsten van opdrachtgevers of (potentiële) deelnemers voor wat betreft workshops.
1.2 Een overeenkomst met betrekking tot het volgen van een workshop komt tot stand door inschrijving cq betaling door cliënt cq deelnemer en het verstrekken van een bevestiging door Bi Happy Creations.
2: Inschrijvingen
2.1 De workshops worden gehouden onder voorbehoud van voldoende inschrijvingen.
2.2 Bi Happy Creations behoudt zich het recht voor waar nodig de locatie te veranderen.
2.3 Na inschrijving en betaling ontvangt u een (elektronische) ontvangstbevestiging via e-mail die uw inschrijving definitief maakt. Inschrijving vindt plaats in volgorde van ontvangst van de aanmeldingen.
2.4 Per workshop zijn er slechts een bepaald aantal plekken beschikbaar. Het aantal ligt tussen de 6 en 8 deelnemers per workshop. Zodra een workshop vol zit, wordt de inschrijving automatisch gesloten en is het niet meer mogelijk via de website een plek te boeken.
2.5 Als een workshop vol zit, kun je mij mailen om je op te geven voor de reservelijst. Zet in het onderwerp van de e-mail ‘reservelijst [desbetreffende workshop]’. Vermeld daarbij jouw volledige naam en telefoonnummer. Mocht er een plek zijn vrijgekomen, neem ik zo snel mogelijk contact met je op.
2.6 Door de inschrijving verklaar je je akkoord met de algemene voorwaarden.
3. Afmelden door de deelnemer
3.1 Afmelden dient via e-mail te gebeuren; info@bihappycreations.nl
3.2 Bij afmelding voor een workshop wordt er €5,- aan administratiekosten ingehouden, omdat betalingen ontvangen mij geld kost.
3.3 Afmelding voor een workshop:
Bij afmelding tot 1 week voor aanvang krijg je het volledige bedrag terug, minus de administratiekosten. Bij afmelding tot 24 uur voor aanvang, krijg je 50% van het betaalde bedrag terug. Bij afmelding binnen 24 uur zal er geen restitutie plaatsvinden. Bij het niet verschijnen tijdens de workshop, wordt ook geen geld teruggeboekt.
3.4 Mocht je zelf niet kunnen komen, dan mag je ook zelf voor vervanging zorgen. Jouw deelnamebevestiging is overdraagbaar, maar meld het wel even.
4. Annulering/verplaatsing door Bi Happy Creations
4.1 Bi Happy Creations is gerechtigd bij onvoldoende deelnemers de aangeboden workshop te annuleren. Mocht een workshop geen doorgang vinden of worden uitgesteld, dan ontvang je daarvan uiterlijk 3 werkdagen voor aanvang bericht.
4.2 Bi Happy Creations is gerechtigd tot uiterlijk 2 weken voor aanvang van de workshop de datum van een workshop te wijzigen. De deelnemer wordt hiervan op de hoogte gesteld via e-mail en heeft de mogelijkheid in overleg de workshop kosteloos te verplaatsen/annuleren.
4.3 Bi Happy Creations is gerechtigd bij ziekte van de docent deze te vervangen door een andere docent of de aangeboden workshop te annuleren. Bij annulering wordt in overleg de inschrijving zonder kosten verplaatst naar een andere datum of geannuleerd en de eventueel betaalde kosten worden gerestitueerd.
4.4 De workshop vindt alleen plaatst mits er minimaal 2 deelnemers zijn. Bij minder deelnemers kan de workshop niet doorgaan.
5: Betaling
5.1 De deelnemer dient de gehele vordering binnen 7 dagen na factuurdatum te voldoen tenzij uitdrukkelijk anders en schriftelijk overeengekomen met Bi Happy Creations .
5.2 Bij niet stipte nakoming van de overeengekomen deeltermijnen komt deze overeenkomst tot deelbetalingen zonder enige berichtgeving te vervallen en kan deelnemer er geen aanspraak meer op maken. Als dan is de gehele vordering opeisbaar.
6: Klachten
6.1 Heb je een klacht over een workshop? Neem dan contact met Bi Happy Creations op en we zullen ons best doen om je daarbij van dienst te zijn en het probleem proberen op te lossen.
6.2 Het indienen van een klacht ontslaat de deelnemer niet van de betalingsverplichting.
7: Aansprakelijkheid
7.1 Bi Happy Creations s aanvaardt geen aansprakelijkheid voor persoonlijk letsel of schade aan eigendommen van deelnemers, noch enige aansprakelijkheid als gevolg van gebeurtenissen tijdens de workshop.
8: Geheimhouding
8.1 Al het workshopmateriaal en de aanvullende documentatie zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gekopieerd, gereproduceerd of anderszins worden vermenigvuldigd en/of openbaar gemaakt. Het maken van beeldopnamen van een (gedeelte van) een workshop en/of -materiaal is niet toegestaan. De deelnemer is niet gerechtigd workshopmateriaal, waarop rechten zoals hiervoor bedoeld aan Bi Happy Creations toekomen, op enigerwijze aan derden af te staan of in gebruik te geven.
8.2 Workshop deelnemers verplichten zich tot geheimhouding jegens derden van alle informatie die zij van deelnemers tijdens de bijeenkomsten ontvangen en waarvan de deelnemers het vertrouwelijke karakter moeten begrijpen.
9: Overig
9.1 Bi Happy Creations behoudt zich altijd het recht om de workshops inhoudelijk te veranderen en/of prijzen te wijzigen.
9.2 Parkeerkosten en/of kosten van openbaar vervoer, indien van toepassing, zijn voor rekening van de deelnemer.
9.3 Als een deelnemer hinder veroorzaakt tijdens een workshop, dan hebben wij het recht om deze persoon te weigeren cq van deelname te annuleren. De deelnemer krijgt hierbij het betaalde geld niet terug.
9.4 Wij vragen deelnemers 15 minuten voor aanvang aanwezig te zijn op de locatie, zodat op tijd kan worden gestart met de workshop. Is de deelnemer niet aanwezig ten tijde van de start van de workshop, dan zal de workshop alsnog van start gaan én eindigen op de geplande tijd. Wanneer de deelnemer hierdoor een deel van de workshop mist, kan geen (gedeeltelijke) restitutie verleend worden.